Únor 2009

Desing 2.0

28. února 2009 v 18:31 | M.a.r.t.i.n |  Desing
Název: Searching for Gustave...III
Datum od - do: 28.2.2009 - ?.??.????
Komentář: se mi líbí hlavně to záhlaví :)
Náhled:Diplom za 56.bleskovku

28. února 2009 v 18:20 | M.a.r.t.i.n |  Diplomky pro mě
Free Image Hosting

moc díííík :)

Bleskovka 0.4

28. února 2009 v 8:16 | M.a.r.t.i.n |  Bleskovky
Tak,po dlouhé době je tady je bleskovka 0.4
  • Ahoj
  • Jak sis užíval/a/ prázdky
  • Jaký seriál ti připadá úžasný? Charmed/Will & Grace/Přátelé/Ženatý se závasky/jiný
  • Co na diplom?
  • Tak se měj

12x01 The Wendigo - Wendigo

27. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Piper se v noci za úplňku porouchá auto. Zavolá do servisu, ale vybyje se jí mobil. Vydá se tedy hledat pomoc sama. V lese ji napadne monstrum živící se lidskými srdci zvaná Wendigo. Wendigo Piper poškrábe ruku a infikuje ji. Naštěstí ji zachrání muž, který po Wendigovi pátrá od té doby, co mu tato příšera zabila ženu a dceru. O této příšeře se samozřejmě dozví Andy a také vyšetřovatelka tohoto případu. Muž který Piper zachránil přišel na to, že se bojí ohně. Když šel s vyšetřovatelkou do garáží, chtěl si zapálit. Zapálil zapalovač a vyšetřovatelka se příšerně lekla. Pochopil, že je Wendigo, ale ta ho zabila. Z Piper se mezitím už začínal stávat další Wendigo. Aby tomu zabránily, musely by zabít toho, kdo ji to udělal. Zatím se Andy s vyšetřovatelko vydá do parku, kde byla Piper napadena. Z Vyšetřovatelky se stane Wendigo a chce Andymu vyrvat srdce. Naštěstí přijde Piper s Phoebe a vystřelí světlici, takže Wendigo uteče. Ovšem přimíchá se tam i Piper, která už je taky Wendigo. Phoebe neví na kterou světlici vystřelit. Vystřelí ji na Wendiga- Piper. Ta ale zastaví čas a Prue přemístí světlici na pravou Wendigo. Piper se opět změní v Piper a Andy se uzdraví.


Potřebuju pomoct !

26. února 2009 v 19:42 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ahoj,potřebuju pomoct.Je to pro ty kteří umí dělat s sblogem.Totiz já uz mam zalozenou ale neumim stim pracovat abych to nemel obycejny (jako proste desing který tam maj atd.)jako proste to mají ostatní takže se do komentářu hlaste kdo umi s sblogem

Dík

11x01 Feats of Clay - Na hliněných nohou

26. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Do San Francisca přijede Phoebein bývalý přítel a poprosí ji, jestli by nemohla předat Prue vázu, kterou přivezl, aby ji ocenila. Prue souhlasí. Při aukci najednou přiběhne Prueina šéfová Clair a řekne Prue, že váza je kradená. Prue má problémy. Ihned jde za Phoebe, aby ji řekla, že její přítel vázu ukradl. Ale přistihne je v posteli. Běží za Piper a všechno ji řekne. Phoebe přiběhne dolů a dozví se, že její přítel vázu ukradl a nemůže tomu uvěřit. Bohužel ale Prue zjistila i to, že váza je stíhána kletbou. Kdo vázu ukradne, musí zemřít. Zachránil by ho jedině nesobecký čin. Čarodějky se jdou podívat do Knihy Stínů, jestli nenajdou něco o kletbě vázy. Ale Phoebiin přítel mezitím už jde do Buckland pro svůj trest. Ochránkyně vázy proti nemu vyčaruje jedovatou Kobru. V tom tam přiběhne Phoebe se setrami. Had se snaží zaútočit na Phoebe, ale její přítel ji zachrání a tím vykoná nesobecký čin a je uchráněn před smrtí. Váza se poté přenese na místo, kde byla před tím ukradena.


10x01 Wicca Envy - Závist

25. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Rex pomocí kouzla (ve kterém vstupuje do mysli lidí) donutí Prue aby z trezoru v Buckland ukradla velmi drahou korunku. Pak ji donutí, aby ji schovala k sobě do šuplíku. K Halliwellovým přijde Andy s Morrisem, protože kamery nasnímali jak si Prue dává diamantovou čelenku do kabelky. Začnou prohledávat její pokoj. Andy otevře zásuvku u stolu, ve které je diamantová čelenka. Piper to uvidí a rychle zmrazí čas. Phoebe vezme čelenku a odnese ji pryč. Prue vysvětlí, že čelenku nevzala a policie odejde. Rex se ale při jedné rozmluvě s Prue prozradí a nezbývá mu nic jiného než jít s pravdou ven. Chce získat jejich moc, jinak Prue skončí ve vězení a Piper s Phoebe zemřou. Čarodějkám nezbyde nic jiného než najít v Knize stínů odvolávací kouzlo. Jejich schopnosti se přesunou do kouzelné lampy a sestry ji odnesou Rexovi. Předají mu ji. V tom se ale objeví Hanna'h. Změní se v černou pumu a chystá se na čarodějky zaútočit. Piper najednou rozhodí rukama a zmrazí čas. čarodějky sice nevědí jak dostaly schopnosti zpět, ale neváhají a zmrazenou pumu přesune Prue nad Rexe. Černá puma tedy sežere Rexe a oba skončí v pekle. Žádná z čarodějek neví, že jejich moc jim vrátil Leo.


9x01 The Witch Is Back - Návrat Čarodějky

24. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Před několika stoletími zaklela předek čarodějek Malinda Warren zlého čaroděje do medailonku, za to, že využil její síly, ovšem Mellindu nakonec stejně upálí na hranici jako čarodějku. Medailonek se dostane do Buckland a teké k Prue. Ta ho samozřejmě otevře a tím na svět vypustí zlého čaroděje, který má jediný cíl. Chce získat všechny tři schopnosti, tedy sílu tří. Prue na něj užije sílu, ale jakmile ji jednou použije už na něj víckrát nepůsobí. O čaroději se dozví Rex a Hanna'h, kteří jsou také démoni a rozhodnou se, že mu pomohou dostat čarodějky, ale ve skutečnosti ho chtějí jen využít. Prue mezitím informuje sestry o jeho úmyslu. Nevědí jak zlého čaroděje porazit a tak je napdane vyvolat Mallindu Warrenovou, která má už s tímto mužem zkušenosti a už jednou ho porazila. Mellinda řekne čarodějkám, že musí udělat lektvar, který by čaroděje zneškodnil. Ovšem na to potřebuje několik ingrediencí, které v domě nemají a tak se Prue vydá pro pírko Sovy pálené do muzea. Čaroděj přijde do Quake, kde je Piper s Phoebe. Phoebe má předtuchu, takže čaroděj získá i její sílu. Piper a Phoebe neváhají a vrátí se domů k Mellindě, která už připravuje lektvar. CHybí jim ale ještě to pírko. Čaroděj chce získat i třetí sílu Piper, ta se ale jen tak nedá. V tom přiběhne Prue a přidá do lektvaru zbývající pírko. Mellinda vyndá medailonek z roztoku a zakleje do něj zpátky čaroděje.Simpsonovi - nová znělka seriálu

23. února 2009 v 17:21 | M.a.r.t.i.n |  Videa

8x1 The Truth Is Out There... And It Hurts - Pohled z budoucnosti

23. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Phoebe má předtuchu o mladé dívce, že se ji pokusí někdo zabít. Prue se trápí tím, že nemůže říct Andymu, že je čarodějka. A tak vyvolá kouzlo pravdy, které znamená, že všichni kteří jsou v domě uslyší po dobu 24 hodin jen pravdu. Prue tedy řekne Andymu že je čarodějka, ale on ji odpoví, že by se stím zatím asi nevyrovnal. Piper také využije kouzla pravdy a zeptá se Lea, co si o ní myslí. Ten ji řekne, že by s ní rád šel na večeři. Piper je z toho v sedmým nebi. Ale Phoebe má starosti o dívku ze své předtuchy. Přijde do Buckland a tam uvidí dívku Taniu a chlápka, který ji chce zabít. Je to démon a z lidí vycucává život. Naštěstí Phoebe najde v Knize Stínů zaklínadlo, jak démona zneškodnit. Všechny sestry tedy spojí síly a zbaví se démona. 24 hodin uplyne a Andy ani Leo si nic nepamatují.Navstevnost za minuly tyden (16.2. 2009 - 22.2. 2009)

23. února 2009 v 12:36 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (16.2. 2009 - 22.2. 2009) je:

Pondeli: 5
Utery: 8
Streda: 10
Ctvrtek: 7
Patek: 2
Sobota: 1
Nedele: 3

Celkem: 36

7x01 The fourth sister - Čtvrtá sestra

20. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Ďábelská síla (zlá čarodějka) která se zjevuje v zrcadle mladé dívky Avivy chce získat sílu tří. K tomu potřebuje začínající čarodějku. Využije právě Avivu. Dá ji moc a řekne jí, aby šla do domu čarodějek a přidala se k nim. Aviva poslechne. Přijde do domu Halliwellových, ale Prue ji nevěří, že je dobrá a taky nechce aby u nich přespala. Phoebe ji ale ukecá. Aviva má Phoebe asi nejradši a proto ji ukáže několik kouzel která umí. Ďábelská čarodějka nařídí Avive, aby zabila Prue, že ji brání aby se dostala k čarodějkám blíž. A tak Aviva poslechne a potajmu se vkrade k Prue do pokoje. Phoebe má předtuchu, jak Aviva zabíjí Prue a proto vtrhne do pokoje Prue, kde je Aviva a nastaví proti sobě svetr. Aviva v domění že přichází Prue na ni hodí ohnivou kouli. Prue mezitím už přišla na to, co je Ďábel v zrcadle zač. V Knize stínů tedy hledají zaklínadlo. Ale v tom tam přijde Aviva s Ďáblem v těle a chce je zabít. Ale Piper nastaví zrcadlo a to ji pohltí. Pak ho společně rozbijí. Z Avivy se stane normální dívka.


Desing 1.9

19. února 2009 v 20:43 | M.a.r.t.i.n |  Desing
Název: Tiger
Datum od - do: 12.2.2009 - ?.??.????
Komentář: potřebovalo to new dess ten zelenej uz nic moc
Náhled:6x01 The Wedding From Hell - Ďábelský sňatek

19. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Piper chystá občerstevní na svatbu a na poslední chvíli zjistí, že se najednou změnila nevěsta. V ten den záhadně někdo zabije oddávajícíjo. Piper je to divné, hlavně když potká dívku, která tvrdí, že je ženichova původní nevěsta. Dozví se, že budoucí nevěsta je ve skutečnosti démon, který chce jen splodit dalšího démona, aby jejich rod nevyhynul. Prue, Piper a Phoebe se tedy večer vydají k domu, kde bydlí nevěsta (démon). Oknem se podívají do místnosti a uvidí tam nevěstu i s družičkami. Najednou do místnosti přijde striptér, kterého si objednaly. Jakmile ale skončí svoje představení všechny se na něho vrhnou a rozcápou hona kusy. Čarodějky tomu nemohou uvěřit. A tak když konečně nadejde den svatby a ženich a nevěsta spolu mají strávit svatební noc, vtrhnou čarodějky do místnosti a démona zničí.


5x01 Dream Sorcerer - Čaroděj snů

18. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Muž, který zkoumá sny se pomocí spánku dostává do snu žen a tam je zabíjí. Dostane se i do snu Prue, ta ho poprvé překoná a probudí se. Jede domů autem, ale narazí do sloupu a skončí v nemocnici. Phoebe a Piper za ní přijedou. Prue je v bezvědomí. Ve snu k ní opět přijde muž a pokouší se ji shodit dolů z vysoké budovy. Piper a Phoebe ji radí, aby proti němu použila svou moc. Prue je uslyší a muže odhodí dolů z budovy. Všechno dobře dopadne a Prue se brzo uzdraví.


Diplom za 21.bleskovku (pro mě XD)

18. února 2009 v 7:00 | M.a.r.t.i.n |  Diplomky pro měMoc dík ! :)

4x01 Dead Man Dating - Rande s duchem

17. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Čínského chlapce zabije v den jeho narození jeden z gangsterů, aby jeho tělo mohl vydávat za vlastní a tak oklamat policii. Ale podle staré Čínské legendy se duše, která není řádně pohřbena dostanou k démonovi, který by ji vzal do pekla. Z chlapce se stane duch, ale vidí ho jen čarodějky. Phoebe, která pracuje v hotelu jako věštkyně ho uvidí a začne si s ním povídat. Chlapec pochopí že je čarodějka a poprosí ji a Piper aby mu pomohli. Ty to řeknou Prue a rozhodnou se, že mu musí za každou cenu pomoct. Piper jde tedy za chlapcovou matkou a snaží se ji říct, aby mu uspořádala pohřeb. Ale neřekne to. Démon už ale jde pro jeho duši. Čarodějky ho zastaví. Nakonec se musí Piper s mladíkem rozloučit, protože bude pohřben. Je mezi nimi nějaké pouto, ale musí to tak být. A tak to nakonec dobře skončí.Navstevnost za minuly tyden (9.2. 2009 - 15.2. 2009)

16. února 2009 v 21:23 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (9.2. 2009 - 15.2. 2009) je:

Pondeli: 11
Utery: 7
Streda: 5
Ctvrtek: 7
Patek: 5
Sobota: 4
Nedele: 4

Celkem: 43

3x01 Thank You For Not Morphing - Návrat

16. února 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky


Otec sester Victor najednou přijede do San Francisca za svými dcerami, se kterými se neviděl přes 20 let. Phoebe a Piper jsou nadšené, ale Prue v něm stále vidí jen muže, který opustil jejich matku. Čarodějky mají nové sousedy, ti ovšem nejsou obyčejní lidé, ale démoni, kteří jim chtějí ukrást knihu. Victor pozve dcery na večeři, ale Prue řekne že tam nepůjde a aby tam nešla žádná z nich. Phoebe se s ním ale sejde a promluví. Victor už ví, že mají čarodějné schopnosti a chce získat Knihu Stínů. Nějak je spojen se sousedy, kteří mají stejný cíl. Přijdou k Halliwellovým do domu a žádají, aby jim čarodějky vydali knihu. Ty se ale rozhodnou bojovat proti nim. Najdou v Knzie zaklínadlo, které by je zničilo, ovšem zničilo by o otce. A tak Prue pomocí shcopnosti přesune k Victorovi prsten, který ho chrání a přečtou zaklínadlo. Démoni zmizí a jejich otec odjede pryč z města.