Duben 2009

Balim,balim,co jinýho mám asi dělat :D

30. dubna 2009 v 17:45 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ahoj tak zachvíli jedem na chatu a budem tam až do neděle......do sonk se teda jako druhý přihlásila KlariSSek takže aspoň něco ale do neděle máte čas!Tak zatím se mějte a hezkej PRODLOUŽENEJ VÝKEND A HLAVNĚ V DOBRÉM POČASÍ


Navstevnost za minuly tyden (20.4. 2009 - 26.4. 2009)

27. dubna 2009 v 19:30 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (20.4. 2009 - 26.4. 2009) je:

Pondeli: 5
Utery: 6
Streda: 8
Ctvrtek: 2
Patek: 4
Sobota: 23
Nedele: 42


Celkem: 90

School

27. dubna 2009 v 11:36 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ahoj tak píšu ze školy,všiml sem si že ten desing má chyby ale bohužel zato nemuzu já ty desingy dělám podle sebe (teda podle svýho PC) takže proto to má chyby tak zatím :)
----------------
Ps: Přihlašujte se do SONK (pod záhlavím je odkaz)

Ohodnocený blog od Nikki ;o)

26. dubna 2009 v 21:04 | M.a.r.t.i.n |  Diplomky pro mě
http://martuv-blogisss.blog.cz/
1. Prvý dojem: 9/10 - Zaujimavéé :D ale trochu detské ?? =/
2. Design : 7/10 - Ako som už vrvela, trochu detský nie ? :/
3. Menu : 10/10 - Menu je super :)
4. Články : 10/10 - Sú super :)
5. Aktivnost : 9/10 - Fajn :)

Spolu: 45/50 - To je celkom dobrýý vykoon :) ci :)

Tak dík :)

SONK

26. dubna 2009 v 20:22 | M.a.r.t.i.n |  Články
Prosím přihlašujte se do SONK !! At aspon je tu nějaká soutěž a ať se tento web aspon pohne :)Kdyžtak nahoře máte odkaz


Pixelky 0.9

26. dubna 2009 v 19:00 | M.a.r.t.i.n |  Pixelky
Emoticône Hello Kitty 230.Emoticône Hello Kitty 231.Emoticône Hello Kitty 232.

Pixelky 3.2

26. dubna 2009 v 17:57 | M.a.r.t.i.n → Marthínek |  Pixelky

Desing 2.4

25. dubna 2009 v 15:53 | M.a.r.t.i.n |  Desing
Název: "Žeby for kids"
Datum od - do: 25.4.2009 - ?.??.????
Komentář: tak dětinskej blog no :D
Náhled:

Super stránka !!!

25. dubna 2009 v 15:44 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ahoj tak sem brouzdal a našel sem stránku kde si muzete najit svoji barvu,no přece víte jak všichni (i určitě vy! XD)říkáte (když najdete stránku s více barvama na blog)no ale tady není ta moje!
Stím už je možná KONEC ! XD
Našel sem stránku,na které si můžete najít tu svojí barvu!
Možná jí znáte ale myslel sem že vás to trochu potěší :)
Tak zatím
M.a.r.t.i.n

Překopčito dál

25. dubna 2009 v 11:51 | M.a.r.t.i.n |  Články
Tento žáček se nezdá!
Pomoz ostatním aby dostal
nejméňě 2 z chování:

^4^
^5^
^6^
^7^
^8^
^9^
^10^

Den Země ve škole

22. dubna 2009 v 19:16 | M.a.r.t.i.n |  Články
No tak dneska byl ve škole Den Země ale to jako v každých školách.....No hruza,dělali jsme projekty,scénky na danou zemi a na nějaký odpadek a ukloízli jsme areál a tak.....No jako ani otom nebudu mluvit..... :D A co "váš Den Země" ?

http://www.hka.cz/_zivot/z_styl/2008/080421_den_zeme.jpg

Navstevnost za minuly tyden (13.4. 2009 - 19.4. 2009)

20. dubna 2009 v 17:02 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (13.4. 2009 - 19.4. 2009) je:

Pondeli: 12
Utery: 6
Streda: 1
Ctvrtek: 5
Patek: 2
Sobota: 2
Nedele: 6

Celkem: 34

22x02 Be Careful What You Witch For - Přej si a bude ti bráno

15. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky


"Zástupci zla, jakási "rada" káraji démona se schopnostmi draka (chrli ohen a umi letat), že se nezvládá situace v San Franciscu, kde bydlí sestry Halliwellovy. Vezmou si na pomoc kouzelneho džina z láhve a společně se domluví, že zničí čarodejky prostřednictvím jejich vlastních přání. Sestry džinovi nevěři a domluvi se, že si žadna nebude nic přat a chtějí se ho zbavit. Každá ale bezdečně vypusti z pusy přáíi. Piper si přeje, aby Danuv život šel dál, Prue by chtěla zažít něco tak krásneho, jako je prvni láska znovu a Phoebe chce mit aktivni moc. Všechno se stane, s hroznymi následky. Prue se proměníi v sedmnáctiletou nesnesitelnou pubertačku s rovnátky, do doby prvni lasky a taky do doby, kdy ještě neměla kouzelnou moc čarodějky.Phoebe začne létat (tuto schopnost džin ukradne démonu drakovi, který ji samozřejme chce zpět) a z Dana se stane dědeček nad hrobem. Piper mu poví celou pravdu o svých schopnostech, ale Dan ji nevěří. Teprve až Leo ukaže sve schopnosti Světlonoše, je mu všechno jasné. Prue nebavi byt zavřená v pokoji, kde ji sestry schovaly, aby se ji něco nestalo, proto uteče oknem a začne ji pronásledovat démon Drak. Protože Prue ješte neví, jak se chovat v boji se zlem, vleze mu do léčky a ten ji zabije. Džin, ktery si užívá sve znovunabyte svobody začne litovat, protože si nepřál ničí smrt a nabidne, že se svobody vzdá, protože jedině tak se daji přání anulovat. Prue se ale jen vrati do původního věku, ale zůstává mrtvá. Piper a Phoebe znovu otřou láhev a maji další 3 přínéi. Přejí si, aby Prue obživla a pak společně, Silou tří, zničí Draka. Piper jde za Danem, ale ten s ni nechce mluvit. Jako druhe prani si tedy Halliwellovy přejí, aby si Dan nic nepamatoval a jeho život šel dal bez vedlejších následků. Třetím přánim daji džinovi svobodu.


21x02 Apocalypse, Not - Apokalypsu ne!

14. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

V ulicích San Franciska se rychle množí zločinnost a nepokoje. Leo a Piper si chtějí zajít na večeři a na ulici jsou svědky dalších nepokojů, Piper zastaví čas, ale né všichny zmrazila. Jedna osoba se dala na útěk, Piper a Leo ji pronásledují, ale záhadně jim zmizí. Vše řeknou zbylým sestrám a začnou hledat odpověď v knize Stínů, jestli existuje démon nepokojů. Při dalších nepokojích se osoba opět objeví a sestry ji pronásledují a setkají se tváří v tvář čtyřem mužům, z nichž jeden začne odříkávat kletbu. I sestry začnou odříkávat připravené kouzlo, zkřížení obou kouzel způsobý vír, který odnese jednoho z můžů a Prue do jiné dimenze. Zbylí muži zmizí a Piper si myslí, že zabili svoji vlasntí sestru. Piper a Phoebe doma hledají v knize, jak vše vrátit a zachránit Prue. Najednou se Piper zdá, jako by do ní vstoupila Prue a pak se začne pohybovat šipka na věšt. desce. Tak zjistí, že Prue je živá, ale v jiné dimenzi. Leo jim přinese zprávu, že tři záhadní muži se spojili s jeho nadřízenými DOBRA, aby vyjednali dohodu o spolupráci, jinak Prue a muž nemají šanci. Leo jim také oznámí, že budou muset jednat se zástupci ZLA a spojení DOBRA a ZLA nikdy nenese nic dobrého. Sestry si tedy dojednají schůzku a doma se pak snaží vymyslet společně zpětné kouzlo. Jeden z mužů prohlásí, že musí odejít a Leo ho tajně sleduje, dostane se tak do centra ZLA a zjistí, že záhadní jsou čtyři jezdci apocalypsy(Válka, Smrt, Mor a Hlad) a chystají konec světa. K tomu potřebují svého čtvrtého jezdce, který se ocitl s Prue v jiné dimenzi. Vše hned oznámí Piper a Phoebe, sestry se i přes tuhle skutečnost rozhodnou Prue zachránit. Při druhé schůzce, kde mají pronést zpětné kouzlo společně s třemi zbývajícími jezdci má Phoebe hrozné vidění, které zvrátí její rozhodnutí a společně s Piper pak odmítnou použít svoji část kouzla i za cenu života své sestry. Najednou se znovu otevře vír, který začne likvidovat jezdce. Piper a Phoebe rychle přečtou kouzlo a Prue se dostane zpátky do jejich dimenze. Leo jim pak přinese zprávu, že právě jejich nesobecké rozhodnutí o obětování sestry na záchranu lidstva přimělo centrum ZLA zlikvidovat jezdce apocalypsy, protože na světě je ještě příliš dobra, než aby tito 4 jezdci 100% uspěli.


20x02 Astral Monkey - Astrální opice

13. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Doktor Wiilliamson, který léčil infekci Piper se jí znovu ozval, aby s ní mohl udělat testy, které by mu pomohly objevit protilátku. Piper se s ním odmítne setkat, ví, že ji zachráni Leo a bojí se, aby doktor něco nezjistil. Doktor zatím experimentuje se vzorky krve všech sester, které mu zbyly. Tyto vzorky aplikuje na tři opice. Pak zjistí, že opice mají zvláštní schopnosti. Jedna z opic, kterou si pojmenoval Prue má schopnost telekineze a mrští po doktorovi injekci ve které předtím smíchal krev všech tří sester. Díky této nechtěné injekci doktor získal schopnosti všech tří sester, bohužel je neumí správně používat. Prue v tu dobu fotí ve film. ateliéru jednoho herce a v záběru se jí objeví opice se štítkem z nemocnice a opět zmizí. Prue se ihned vydá domů a se sestrami hledá odpověď - přijdou na to, že opice patří do pokusné laboratoře Dr. Williamsona a že opice i on získali díky vzorkům krve jejich schopnosti. Dr. Williamson se zatím rozhodne využít svých schopností ke získávání orgánů od kriminálníků na transplantace. Doktor si myslí, že koná dobro, netuší, že krev čarodějek ve smrtelníkovi způsobí postupné šílenství. Sestry se snaží doktora zastavit, ten je však již v takovém stadiu, že napadne i je samotné a je silnější než ony sami. Nakonec se sestrám podaří doktora porazit, bohužel původní snaha, aby doktora zachránili zpětným kouzlem se nepodařila a doktor byl zabit. Jeho smrt jako nevinného těžce nese Piper, které se kdysi doktor snažil zachránit život.


Graffity styly

13. dubna 2009 v 10:46 | M.a.r.t.i.n |  Obrázky na téma
Není jednoduché jednoznačně definovat všechny graffitové styly, které se vyvíjely po celém světě. Mezi ty nejznámnější patří:
TAG STYLE (TAGGING)
Writerův podpis vytvořený vlastním osobitým stylem, kterým se prezentuje na zdích a různých veřejných místech. Jde o nejstarší techniku graffiti. Legendou pak byl již zmíněný TAKI 183. Cílem je popularizovat writerovo jméno pokud možno tak, aby bylo viditelné téměř na každém místě. Ze začátku šlo čistě o pouhý podpis, který se příliš neodlišoval od ostatních. Avšak v dnešní době dokážeme identifikovat writera pouze na základě jeho tagu. Každý má svůj vlastní styl psaní jednotlivých písmen.

Prosím ještě se přihlašte ať si můžete zasoutěžit

13. dubna 2009 v 10:43 | M.a.r.t.i.n |  Soutěže
Zapojte se do soutěže SONK!(Soutěž O Nejlepší Klip).Do komentíků napište :
  1. Jméno,přezdívka a blog
  2. Adresa videa kde je ten tvůj klip
  3. Jak tak tipuješ na jakém místě budeš?(Pokud uhodneš správně tak budeš mít 2 diplomy (v sobě)- za výhru a za tip)
Tady se přihlašte(protože komentáře sem tu "zakázal")

BOMBA ! Navstevnost za minuly tyden (6.4. 2009 - 12.4. 2009)

13. dubna 2009 v 10:41 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (6.4. 2009 - 12.4. 2009) je:

Pondeli: 10
Utery: 13
Streda: 44
Ctvrtek: 7
Patek: 9
Sobota: 16
Nedele: 10

Celkem: 109

moc vám děkuju !!! potěšioy ste mě a slibuju že zkusím si trošku zapracovat na webu
ASPOŇ ŽE NÁMÁM TŘEBA 34 ;)

Ashley Simpson - Photoshoot

11. dubna 2009 v 11:24 | M.a.r.t.i.n |  Photoshooty
HyperLink
HyperLink
HyperLink

HyperLink
HyperLink
HyperLink

HyperLink

Enrique Iglesias - Photoshoot

11. dubna 2009 v 11:22 | M.a.r.t.i.n |  Photoshooty