Duben 2009

Navstevnost za minuly tyden (30.3. 2009 - 5.4. 2009)

6. dubna 2009 v 12:20 | M.a.r.t.i.n |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (30.3. 2009 - 5.4. 2009) je:

Pondeli: 5
Utery: 2
Streda: 6
Ctvrtek: 5
Patek: 10
Sobota: 3
Nedele: 3

Celkem: 34

15x02 Give Me a Sign - Dej mi znamení

3. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Démon známý jako Litvack spolu se svými stoupenci chtěji zabít Bena Jessupa, kterému pomohla Prue za mříře, když se je pokoušel zabít. Benovi se podařilo uprchnout z vězení a unesl Prue, doufaje, že její schopnosti ho ochrání před útoky Litvacka. Prue zpočátku odmítá Benovi pomoci, ale pak ji ovládne jeho mužské kouzlo osobnosti a uvěří, že má dobrou stránku a slíbí mu pomoc. Piper se rozhoduje mezi Leem a Danem, Phoebe jí chce pomoci a tak vymyslí kouzlo na nalezení té pravé osoby. Kouzlo si však najde Prue a ta se zamiluje do Bena. Litvack si najde Bena a slíbí mu život za život tří sester. Ben souhlasí, sestrám nic neřekne, protože Litvack umí číst myšlenky, ale je rozhodnut stát na straně sester. Jen Prue mu měří a to se jí vyplatí. Díky Benovi zlikvidují Litvacka i jeho stoupence. Ben se vrací dobrovolně do vězení a chce začít nový život.


14x02 Pardon My Past - Hrozba z minulosti

2. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Charmed - Čarodějky

Prue a Piper pořádají oslavu,zatímco Phoebe se učí na zkoušku z psychologie. Po dvanácté hodině už to vyrušování nesnese a sejde dolů a prosí Prue a Piper aby to rozpustily.Po chvíli ale Phoebe zase uslyší hlasitou hudbu.Takže se znovu vydává dolů ale zjistí, že už tam nikdo není.Najednou ji ale někdo neviditelný chytne za krk a začíná ji škrtit.Poté jí stahuje ramínko a laská ji.Nakonec spadne na zem a to už uslyší Piper i Prue a přiběhnou za ní.Po zbytek večera jí hlídají a druhý den ,když má dělat Phoebe tu zkoušku tak jde s ni Prue.Při zkoušce jí ale zase někdo napadne. Leo vysvětluje Piper, že ta záhada má co co dělat s Phoebiným minulým životem.Doma vyhledají kouzlo kterým se Phoebe může vrátit do svého minulého života. V minulém životě byla velmi dobrá čarodějka a byla s Prue a Piper příbuzná -sestřenice.Nejdříve byla sice dobrá ale poté se zamilovala do Antona který ji změnil na zlou Phoebe. Aby mohla zabít své sestřenky a tak získat jejich moc musel Antone ztrojnásobit její sílu.V této chvíli se ale Phoebe probudila.Sdělila všem co viděla.Vydává se na půdu aby našla rodokmen jejich rodiny.Tam zjistí že je právě ten den kdy Phoebe Russelová zemřela a že jí bylo právě tolik jako právě teď současné Phoebe.Phoebe si také vzpomene že v minulém životě rozbila jedné malé holčičce panenku.Když zjistí že ona žena ještě žije,vydává se za ní společně se sestrami a Leem do domova důchodců.Tam se dozvědí že minulou Phoebe někdo zabil a proto se musí Phoebe vrátit zpět do minulosti aby zjistila kdo že jí to takto ublížil.V minulosti se právě zlá Phoebe domlouvá s Antonem že zabije své sestřenice. Phoebe pak vyčítá sestrám že to ony ji chtěly zabít, ale že i ona před tím chtěla zabít je.Prue a Piper jdou na půdu aby se podívaly do Knihy stínů jestli tam není něco co by Phoebe zachránilo.Phoebe se s Leem znovu vydají do domova důchodců.Tam Phoebe přijde na to, že její jedinou záchranou je ten amulet.Proto stvoří kouzlo,které jí pošle do minulosti a bude jednat po vlastní vůli, takže se vymění se zlou Phoebe která bude v přítomnosti místo ní. Phoebe se zatím v minulosti snaží přesvědčit sestřenice, že ona je z budoucnosti a snaží se najít amulet, ale bezúspěšně.V současnosti se ze staré paní vyklube Anton,který zraní Lea a se zlou Phoebe jde do domu Halliwellových-Anton má ten amulet.Zlá Phoebe zaútočí na Prue a Piper ale ty na ní vyzrají a ona svou neopatrností zabije Antona.Sestry jí seberou amulet, aby se mohla pravá Phoebe vrátit.


13x02 Animal Pragmatism - Zvířata a lidé

1. dubna 2009 v 14:40 | M.a.r.t.i.n |  Články


Trio devčat ze školy kam teď chodí Phoebe si vyzkouší kouzlo z knihy zamilovaných na Svatého Valentýna. Kouzlo funguje za nevědoucí pomoci Phoebe a tři zvířata jsou proměněny v lidi.(vepř, zajíc, had)Zůstanou jim však zvířecí vlastnosti a když se na druhý den opět začnou měnit zpět ve zvířata, hledají někoho, kdo to může zastavit. Trio děvčat však nemá tu schopnost a tak se zvířata vydají za Phoebe. Bohužel jejich zvířecí vlastnosti začnou vítězit a napadají lidi, dokonce zabijí jednoho ze svých řad.(vepře). Phoebe se podaří vymyslet kouzlo, jak je rychle vrátit do světa zvířat, bohužel se to odehraje v klubu 3P a jsou změněni všichni přítomní do zvířat. Phoebe musí kouzlo vrátit a tak Valentýnská zvířata zůstanou lidmi, ale za spáchané zločiny jsou za mřížemi. No a protože se vše odehrává na svátek Valentýna, Piper se rozhodne dát Leovi aspoň pohled jako příteli, Dan to však zjistí a zlobí se na ni, protože ji chce jen pro sebe. Leo dává Piper kytku a pohled, kde píše, že se zamilovala do obyčejného údržbáře a nyní je opět jen údržbářem a jeho láska je stálá a bude na ni čekat. Phoebe najde na škole kamaráda a Prue je o tomto svátku sama.