Březen 2010

*KM* 2x02 Všechno hezké jednou končí

31. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Videa
*KM* 2x01 Lizie, to snad nemyslíš vážně !

24. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Videa

Popis dílu:
Christina (Markéta Sráská) se svěří Ashley (Hedvika Růžičková), že to má se školou hodně nakloněné a nevypadá to s ní dobře. Mezitím Elisabeth (Kateřina Stráská) pracuje na finálních úpravách své pomsty, která již brzy vyplave na povrch.

Včera svatba a dneska nejspis leháro ;)

20. března 2010 v 14:33 | M.a.r.t.i.n |  Články
svatba
Tak včera jsme si to užili na celý čáře :) ;). Strejda měl svatbu takže tam šla celá naše rodina a rodina z "ženské" strany.Pak jsme šli na hostinu kde bylo taky o zábavu postaráno ;).Já sem teda po 7 jel domu protože sem byl unavenej ..... :) a dneska nejspíš leháro doma ? Asi jo ! Sem teda sice línej ale nikam se mi nechce... :D :D xD a co vy ? ..... jo taky sem byl línej na tu rubriku SB takže to du napravit... ;)

→ Aktualizace 20.3.2010
----------------------------------------------
Rubrika SB už je upravena....

Ahoj s new desingem..

17. března 2010 v 15:50 | M.a.r.t.i.n |  Články
090
Čaw sem tu z5 s novym desingem ! Sice si myslite ze je detskej ale me nic jinyho nenapadlo..... Jak vidim tak pribeh Každodenní život se moc neosvědčil :( no nic neva,do clanku bych chtel pridavat fotky jako opravdovy (myslim moje xD) ne z internetu...... Nemá cenu když blog je jenom s vecma z internetu,kde si to stejnak muze najit sami ..... A taky pište do komentářů,jako co byste tu chteli udelat novyho .... :) Tak se mějte musim udelat jeste pár věcí :
  1. oběhnout SB xD
  2. upravit rubriku SB
  3. podívat se na Comeback ! :D
  4. a dál nwm :D
Tak se mějte,brzy pridam i obrázek desingu.... :) ;) Jo a tím pádem končím příběh Každodenní žvot ! :) Sice jeto neuzavřený ale co... ;) :(

*KM* 1x05 V začarovaném kruhu

17. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Videa

Popis dílu: Malá nástraha zabrala. Elisabeth (Kateřina Stráská) zjišťuje, že Mágem RS se stává Ashley (Hedvika Růžičková) a to jí rozohní. Je neskutečně naštvaná na Ashley, Christinu (Markéta Stráská) prostě na celý svět. Ashley z toho všeho obviňuje Týnu, která ovšem za nic nemůže, ale to Ashley nezajímá. Kam až je Lizie schopná zajít?

*KM* 1x04 Ta zrada, co se neměla stát

10. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Videa

Popis dílu:
Elisabeth (Kateřina Stráská) konečně vyplňuje přihlásku, jejím snem je stát se Mágem Rady Studentů, ale netuší, že přesně o to samé se pokouší i Ashley (Hedvika Růžičková), která to před Lizie tají. Ashley dostane dopis s verdiktem, zda-li uspěla a nebo ne. Se vším se svěří Christině (Markéta Stráská), která přislíbí, že to nikomu neřekne a dopis schová. Ale co když se na scéně objeví Jennifer (Petra Strnadová)?

Každodenní život 1x03 - Neodjížděj !

5. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Každodenní život
Každodenní život 1x03 - Neodjížděj !

Petra se probouzí po první schůzi s Robertem a napíše mu SMS : "Moc se mi to líbilo,určitě by jsme příště měli nějak zajít ,zas se pobavit…Napiš a nějak se domluvíme….. "Petra se obléká do práce a celou dobu běhá k mobilu, aby se koukla jestli už jí dorazila SMS od Roberta. Nic, žádná melodie SMS,žádný vibrace mobilu…. Ticho,samé ticho….. "..co když nenapíše…musí napsat! Roberte…..počkat,já sem se do něj zbláznila….to snad ne…. A nebo jo ?!" Celý den Petra v práci myslí na Roberta a kouká na mobil,jestli už náhodou nedorazila od Roberta SMS,ale nic….Pak ale za 5 minut zazvoní melodie SMS a Petra doběhne pro mobil :

Ahoj,Petro..
Nechtěla by jsi dnes zajít na večeři?
Jestli teda dneska máš čas,jestli jo napiš mi prosimtě SMS.
Dík a těšim se ;)
Jan Petrov

"Ach jo,to je Jan. Stim sem se ale taky už dlouho neviděla….sakra ! Proč to nemohl bejt Robert !!!No nic aby to nebylo odemě blbý, napíšu Janovi SMS : "

Ahoj,Jane……
Ale docela jo,ráda…Tak se sejdeme v pět před domem ?
Těšim se ;)
Petra

K večeru jdou Jan a Petra na večeři do luxusní restaurace.. "Tak jak ses zabydlovala v novém bytě ?" "Ale jo je to v pořádku…Poznala sem nové sousedy,jako je Jana a taky Roberta…." "… Roberta ? " "…jo znáš ho ?" "Jasně je to dobrej přítel známe se už hodně dlouho…." Najednou, jakoby v Petře něco bouchlo…. "A neříkal ti něco o mě ?" . (zasměje se) "… no ne proč ?" "Jen tak víš je docela v poho,dá se sním mluvit narovinu a tak,víš když bych v tobě byla upřímná….já no nechci to říkat tak jako hned a tak ale já možná k němu cítím pouto…" "Počkej jako že ho miluješ ?" "No…. Asi ano" Najednou, jakoby Janovi zustal v krku velký "knedlík".On Petru od prvního dne seznámení hluboce miluje ale ona mu edka rekla ze ma rada nekoho jiného…. "Omluv mě musím na záchod…" "… počkej řekla sem něco špatného?...." "… ne ….." a Jan odešel na záchod…Mezitim volá Robert.. "Roberte ! Konečeně čekám už celý den na SMSku od tebe a ty nic…. Proč ses mi neozýval…" "Promin,balil sem si věci…." "Počkat kam ?" "Do Austrálie,jedu tam na rok…" a to co se před chvílí stalo u Jana (s tím knedlíkem)se stalo i Petře "Počkej ne prosím….. Neodjížděj !" "A proč né,tvůj přitel nejsem ne ?" oba se zasmějí "To sice ne ale moc tě prosím….." "Dobrá,nechám si to projít…pak ti napíšu…." "Tak dobře,ale napiš brzo…." "Neboj už musim měj se pa" "Pa" … hovor skončí. Přijde Jan,zaplatí a Jan odvádí Petru domů….

*KM* 1x03 Hola hola ,škola volá

3. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Videa

Popis dílu: Prázdniny skončily. Ashley (Hedvika Růžičková), Elisabeth (Kateřina Stráská) a Christina (Markéta Stráská) v průběhu prázdnin předělaly čarobejvák k nepoznání, i když se to Lizie zrovna nezamlouvá, jelikož to není podle jejího vkusu, celou proměnu překousne. A s novým začátkem roku je nutno podat si přihlášky na přednášky. Ashley společně s Christinou ale nemají moc na výběr a nakonec se nedostanou přesně tam, kam by chtěly. Za to Elisabeth má v tomhle štěstí. Ale proč? A co je ještě čeká za překvapení, které jim nachystal nový školní rok?

Každodenní život 1x02 - Můžu Vás pozvat na víno ?

3. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Každodenní život
Každodenní život 1x02 - Můžu Vás pozvat na víno ?

Petra se probouzí do prvního dne v novém bytě… Myslí na toho kluka Jana…Připadal jí takovej sympatickej a milej… "No jo snad ho někdy ještě potkám…." Když Petra vychází z bytu,omylem narazí na souseda Roberta.. "Pardon to jsem nechtěla..moc se omlouvám…" "Ale nic se neděje to mě se toto stává pořád " "Dobře,tak se mějte…" Když Petra schází ze schodů,podívá se na Roberta,usmějí se na sebe a rychle "pádí" pryč.V práci nemyslí na nic jiného než na toho kluka (Roberta),jakoby náhle zapomněla na Jana… "Čert vem Jana, ale ten…. no …… ani nevim jak se jmenuje ale ten je tak pěknej… ježíš co se jen nastěhuju už mám pro sebe dva nápadníky" Pak její nový šéf na ní volá : "Petro,kde mám ty faktury ze včerejška… ? Už tu měli být před čtvrt hodinou…." Petry vzpomínky se rozplinou a už se začíná věnovat práci…Večer když jde,v baráku jí na chodbě spadnou klíče a když se zvedne , znova narazí na Roberta… "ÁÁÁÁ už zase vy…. " usměje se . "Ano zas já,jmenuji se Robert , Robert Navrátil a vy jste…. ?" "To je jako když říkáte Bond , James Bond" "Takže se jmenujete James Bond … " oba se zasmějou … "Neeee jasně že ne ….. Jsem Petra Rezcová,nová sousedka". "Pěkné jméno, Petra a můžu Vás pozvat na víno ?" "No já nevím,víte známe se až teď no a ….." jenže pak se zamyslí… Říká si vduchu.. {"Sakra holka,vždyť na to čekáš už celej den a teď to odmítneš,tak to sotva"} jako by v její hlavě mluvilo nějaký jiný já. "A nebo víte co , ráda …..". Petra si odloží věci doma a odchází s Robertem na skvělé víno……
------------------------------------
Co bude v příštím díle ? :

Petra tráví celý odpoledne venku s Janem.K večeru jí volá Robert, že odlétá na celý rok do Austrálie, ale nechce, aby Robert odletěl a tak ho přemlouvá jako kamarádka a on jí nakonec "poslechne".Jenže ona k němu necítí pouto kamarádství, spíš něco víc ......

Každodenní život 1x01 - Počkejte, pomůžu Vám !

1. března 2010 v 12:00 | M.a.r.t.i.n |  Každodenní život
Každodenní život 1x01 - Počkejte, pomůžu Vám !

K baráku v Klátilově ulici se řítí žluté auto s nápisem TAXI a v něm mladá slečna s řidičem. Zastaví a Petra vystoupí z auta a dojde pro kufry. "Díky moc,dejte to sem…" . Řidič: " … opravdu to nechcete odnést až nahoru ?" "Ne jste moc hodnej,ale né díky. " "Dobře, já vám teda jedu pro tu druhou várku,zachvíli jsem tu" Taxík odjede a Petra stěhuje věci nahoru do svého bytu. Potká při tom novou sousedku Janu. "Ahoj .." při podání ruky ji spadne krabice na zem… "… sakra,promiňte to sem nechtěla…." "To nevadí,jmenuju se Jana Nováková". Petra jakoby by jí neslyšela a náhle se k ní otočí… "A já Petra Rezcová,vidím že máte veliký byt…teda promiňte nechtěla sem vám koukat do vašeho bytu jen mě zaujal…" . "To nevadí,vy máte taky velký byt" "Jano co se děje,větráš….." vyjde najednou Janin manžel. "Promiňte já jsem vaší ženu zdržela,to se moc omlouvám.." "Petro tohle je můj manžel Jimmy,Jimmy tohle je nová sousedka Petra Rezcová" "Dobrý den,Jimmy" "Dobrý, Petra, já už vás nebudu zdržovat musím si to dát nahoru a zachvíli přijede taxík s druhou várkou…" Petra se s Janou rozloučí,dá si věci do bytu a odchází ven se kouknout, jestli už dorazila druhá várka. Za 5 minut přijíždí Taxík a dodá druhou várku… "Tak paní tak tady to máte,opravdu nechcete pomoct?" "Nééé je to lehké,opravdu ne díky moc !" Když taxík odjede vezme Petra krabici ale hned sklesne k zemi… "No tak to sem se asi předcenila,jéééžis au.." Najednou k ní přijde Jan,její nový soused "Paní, jste v pořádku?" "Ano jen sem fakt předcenila svoje síly…" "Aha " "A jak se jmenujete , jestli se můžu zeptat.. ?" "Jan Petrov,já vim je to pitomý jméno ale co a jak vy ?" "Já jsem Petra Rezcová,sakra zkusim to vzít" "Počkejte, pomůžu Vám, v jakém bydlíte bytě ?"
"V čísle 9 a děkuji moc !"
------------------------------------
Co bude v příštím díle ? :

Petra bude celý dopoledne myslet na souseda Jana.Jenže ještě ráno narazí na chodbě na nového souseda Roberta a tak spíš začne celý den myslet na něho.Večer se zase potkají a pujdou spolu do restaurace.......