Červen 2010

Každodenní život 1x04 - Austrálie

21. června 2010 v 19:51 | M.a.r.t.i.n |  Každodenní život
Každodenní život 1x04 - Austrálie

Po minulém telefonátu Roberta s Petrou se Petra nemůže vzpamatovat, byla do něj uplně zamilovaná jako blázen, neuměla si vůbec představit den bez Roberta a natož dny, kdy tu Robert nebude a bude v Austrálii...celý den čekala SMS od neho,jenže stále nic...... Žádný zvonění, nic..... Nic,nic,nic .. úplný ticho v bytě......

Odpoledne měla Petra volno, kvůli dalším "formalitám" ohledně bytu a kolem 12 hodiny konečne ticho v bytě utichlo a telefon zazvonil... "Robert,Robeeert sakra kde mám ten mobil... sakra.. aa tady je, jakobych to neříkala..."

Petro, promiň.Musel jsem odjet..Já vím mohli jsme se sejít, 
ale já věděl že bysi mě jen přemlouvala a navíc si čekala na tuhle SMS určitě dlouho
Už musim končit, někdy se ozvu..
Robert 

"Coože ?" Najednou v Petře začal výraz zkažená/znechucená/otrávená a navíc naštvaná a smutná... a hlavně se jí ta poslední věta moc nezamlouvala : "Už musim končit, někdy se ozvu.."... "Kdy někdy ? Štve mě když slovo někdy nejde určit ! ".... Musela se nějak vzpružit a proto zašla s Janou do jejího bytu na sklenku vína.... "Proč mi to udělal, ja jsem ho ještě prosila ať se mi ozve co nejdřív a on se mi ozval ale až z letiště možná rovnou už z letadla" .. "Tak se netrap, ja vim byla bych taky naštvaná ale nechala bych to plavat ne uplne ale moc bych se o to nezajimala bud se ozve, neozve to je jeho vec" ... "Já vim ale já.... já....." "Já ... co ?" "Já ho MILUJU, ježiši já sem taková kráva booože ... " "Jaká kráva, nejsi kráva jen ses do něj po uši zamilovala.." "No právě, když mi zrovna odjel daleko.... Co mám dělat... ?"

Pokračování "komixu" Každodenní život

21. června 2010 v 19:50 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ano myslel sem si že snim budu pokračovat protože už v unoru sem napsal druhou serii a pak bych ji nepouzil... no já zatím dokončím díly 1x04 a 1x05 a pak začnu psát 2 serii (zase 5 dílů).
Ale už to nebude vycházet každý pondělí a středu, prostě jen kdy budu mit cas nee zase dlouho ale jako ja si to nechci dat vsechno dopředu a pak to nesplnit nebo nestihat...
Tak zatím a PS : PŘIHLAŠUJTE SE DO S-PHS ( ODKAZ )

ZDE PŘIHLÁŠOVÁNÍ do S-PHS

14. června 2010 v 18:40 | M.a.r.t.i.n |  Soutěže
Tak ten kdo chce aby se přihlásil do S-PHS (Soutěž - Poznej Hlášku nebo Slova) tak ať se zapisuje :
Ohledně této soutěže pokud se přihlásí aspon 6 lidí (což chci ale muze bejt i víc ! :D) tak by už začala soutez uz od příštího týdne :) Další info až pozdějš :) ;)
  1. Jméno
  2. Přezdívka
  3. Blog
  4. Myslíš že to zvládneš ?

Ahoj, po několika dnech čekání na new článek ;)

14. června 2010 v 18:29 | M.a.r.t.i.n |  Články
Ahoj se vám chci fakt moc omluvit že tu nic nebylo :) ;) :( . Protože mám v pr***i grafickou kartu na PC takže sem na ségri notebooku :) ;) a nwm kdy budu mit pc opravenej :( :(.

Ohledně toho článku od toho 30.5. - 4.6 tu zde nebude spis jeto tnehle článek jenže ho přepisuju na nový název a tak..

Vymyslel sem asi new soutez :D ! Bylo by to asi to že vždy bude nějaký týden do článku napsaný asi treba slova (hlasky) bud z filmu nebo pisnicek no a vy budete muset uhádnout z jakého filmu/písničky to bylo...... :) Uvidíme jak to dopadne :). Dám sem teda new článek ohledně přihlašování a opravdu pls se přihlašujte... ! :)

Tak se mějte
M.a.r.t.i.n