<19/3> <Možná nová povídka...>

19. března 2011 v 12:10 | M.a.r.t.i.n |  Články
Tak co, jak se všichni máte...? Prázdniny zkončily a my zas musime do skoly!! :D Moc se mi tam nechce při představě ohledně testů zkoušení a tak... A co vy?
Jinak... včera před půlnocí mě napadla taková nová věc, napsat nvoou povídku.... Až bych dopsal poslední kapitolu příběhu UN tak bych se vrhl na povídku jménem Opačné Já. Nevím jak to nazvat takže se nedivte že to nazývám takhle, ale synopsi (neboli o čem to bude) máte v tomhle čláku :) ;) (klik na Celý článek)
Nevím do kolika kapitol bych napsal UN, ale asi to typuju tak do tý aspoň 12. kapitoly... uvidíme.. nechci nic říkat, ale by toho namě nebylo moc :D
Mějte se.. brzy se ozvu...
M.a.r.t.i.n

Země a Opačný svět. To jsou dvě odlišné země, které se navzájem neznají. Obyvatelé se nikdy navzájem nenavštívili a neví o nějakém, druhém světě. Sourozenci Darkenovy o dalším světě také nic netušili, dokaď se neviděli se svími protějšky v zrcadle. Sourozenci budou hledat odpovědi, co je ten druhý svět zač a proč o něm nikdo neví. Jenže co se stane, když v druhém světě jsou protějšky opačně zlí a podlí lidé a chtějí se dostat do "opravdového" světa a prohodit se, se svými "opravdovými" já, za každou cenu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama