Pokračovat, či ne aneb návrat po 4 letech..

31. srpna 2015 v 18:12 | Marťák |  Články

Zdravím po dlouhé době!

No.. takhle, ono sice 4 roky není moc, ovšem v té době jsem už nastoupil na střední školu. Čekalo mě nové dobrodružství, noví kamarádi, nové prostředí a noví učitelé. Poslední článek jsem napsal kolem 19.12.2011, což jsem už měl za sebou necelé 4 měsíce prváku a v té době jsem si uvědomil i dost věcí. Když se zpětně dívám na články, jakým jsem psal stylem a jak vypadaly různé názvy článků, anket a dokonce i název webovek ("martuv-blogisss") - no mluví to samo o sobě.. :)

Každopádně blogování mi celkově i chybí a přiznám se, že stále jsem rok od roku koukal na tyto prázdnotou vypadající stránky a říkal si, že bych se nejraději vrátil. A dost o tom také uvažuji.

Jenže s jakým tématem přijít a oživit tento blog?

Mělo by se to týkat mého života? Mých zálibů, poznatků a dalších? Vůbec netuším. Co rád v životě dělám je to, že se zajímám o MHD v Praze. Vím, pro někoho to může být vtipné, ale já k tomuhle koníčku přirostl už jako malý hoch. Proto jsem šel studovat i dopravní školu na Praze 1. Dále rád fotím, jak MHD, tak i krajinu, prostě vše, co se mi naskytne a vyjde z toho potom pěkný snímek. Neříkám o sobě, že jsem profi fotograf, ale dosti lidem se líbili moje snímky a i když nemuseli být nějak super vyfocené, tak pro mě to bylo znamení, že bych se tomu také mohl věnovat a třeba se také zlepšovat.

Takže co myslíte?

MÁM SE VRÁTIT?

Pokud byste měli nějaký názor na téma těchto stránek, tak jím přispějte do komentářů. Rád by mne zajímal váš názor!

Zatím se mějte.
Marťák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama